SPÁJAME naše SKÚSENOSTI

s PRAKTICKÝMI RIEŠENIAMI

pre ROZVOJ a RAST

vášho BIZNISU.

Mgr. Tatiana Lisá

Biznis kouč

Moja minulosť bola zameraná na rozvoj a rast biznisu v rôznych odvetviach. Vďaka mojim dlhoročným skúsenostiam s rôznymi typmi projektov aj na  medzinárodnej úrovni, mám možnosť využiť svoje schopnosti a prispieť k rozvoju vášho podnikania. S mojím odborným know-how v oblasti rozvoja  biznisu som pripravená podporiť váš biznis a pomôcť vám dosiahnuť vaše ciele. Dnes pomáham mikro a malým spoločnostiam všetkých odvetví a zo všetkých kútov Slovenska odomknúť potenciál a dosiahnuť rast biznisu

 

Teším sa, ako využijem moje skúsenosti na zlepšenie vašej budúcnosti!

Nastavenie stratégií

Stratégia je ako navigácia. Pomáha nám určiť smer, naplánovať cestu, ktorá nás privedie k cieľu. Najlepšie stratégie sú jednoduché a praktické a prispôsobené jedinečným potrebám vášho biznisu.

Biznis konzultácie

Poskytneme vám objektívny pohľad na aktuálny stav a identifikujeme efektívne nástroje potrebné na dosiahnutie vašich cieľov. Vytvárame a-ha momenty, ktoré transformujú vaše podnikanie.

Strategické poradenstvo

Budovanie úspešného biznisu je evolučný proces, ktorý si vyžaduje inovácie a prispôsobenie sa meniacemu prostrediu. Dosiahnutie rastu si vyžaduje skúsenosti, zdroje, efektívne nástroje a optimalizované procesy.

Rezervujte si úvodný 15 minútový telefonát

+421 948 834 830

Kontaktujte nás a zistite, ako vám môžeme pomôcť.

Odomknite potenciál vášho biznisu a zistite, čím by mohla byť vaša spoločnosť.